ENGLISH | DEUTCH      
CEVING s.r.o.
Váš partner v úpravě a zpracování nerostných surovin   
 

 

  DOPRAVA A MANIPULACE S MATERIÁLEM

  KOREČKOVÉ ELEVÁTORY

Korečkové elevátory slouží pro svislou dopravu středně až velmi jemně zrnitých a netříděných práškových materiálů. Mohou být v provedení s pryžovým nebo plastovým nosným pásem nebo s řetězy. Korečky jsou voleny s ohledem na podmínky provozu a požadavky odběratele (ocelové, ocelové zesílené, s tvrdonávary, nerezové, plastové).  KOMOROVÉ PODAVAČE (TURNIKETY)

Komorové podavače se používají pro podávání a dávkování zrnitých a práškových materiálů tam, kde je zapotřebí tlakově oddělit na sebe navazující zařízení nebo zrovnoměrnit tok materiálu. Komorové podavače s elektronicky řízeným pohonem jsou používány rovnež pro regulaci podávaného množství materiálu.

  HŘEBLOVÉ DOPRAVNÍKY (REDLERY)

Hřeblové dopravníky pro dopravu kusových a zrnitých materiálů mohou být použity ve vodorovném i šikmém uspořádání. Kromě standardního provedení dodáváme také hřebenové dopravníky pro speciální aplikace, např. pro vynášení zrnitých materiálu z vodní lázně.  ŠNEKOVÉ PODAVAČE

Šnekové podavače jsou určeny pro podávání a dávkování práškových a drobně zrnitých materiálů. Jejich robustní konstrukce zaručuje dlouhodobý bezporuchový provoz. Mohou být vybaveny šnekovnicemi z materiálu ruzných jakostí nebo šnekovnicemi s tvrdonávary.  ŠNEKOVÉ DOPRAVNÍKY

Šnekové dopravníky jsou určeny pro dopravu sypkých práškových a zrnitých materiálů. Variabilita jejich konstrukce umožnuje dodávat tyto dopravníky v širokém rozsahu výkonu a dopravních délek. Šnekové dopravníky jsou vyrobeny z materiálu a komponentu zajištujících dosažení vysoké provozní spolehlivosti a životnosti.

CEVING s.r.o.
Nábřeží PFB 14
750 02 Přerov
CZECH REPUBLIC
tel./fax: +420 581 217 146
tel./fax: +420 581 219 107

© Ceving s.r.o. 2003, made by: Eprojekt s.r.o